| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac un atestat in Word și nu știu cum sa fac sa pun in document mai multe pagini. Am o singura pagina. Multumesc!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi sa adaugi o pagina noua in Word?
Daca da, atunci mergi la tabul de "Insert" (al doilea de sus, spre dreapta) si in prima sectiune "Pages" ai acolo "Blank Page"(adaugi o pagina noua) sau "Page Break" (daca vrei sa pui una noua dupa cursor).

| Catrice a răspuns:

Insert-new page/blank page
Ctrl+enter

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scriind. happy Când ajungi la ultimul rând, scrie în continuare (sau "enter" după caz) și se va trece automat la următoarea pagină.