| MBMIIIxShady a întrebat:

trec direct la subiect. Am un Huawei Y600 U20, de dimineata imi facea fite, se misca greu si cand incercam sa downloadez ceva, scria "se instaleaza", dar nu se descarca deloc, l-am lasat 5 minute si tot nimic, iar dupa m-am gandit sa-l restabilesc la setarile din fabrica, fara sa stiu ca trebuia facuta o copie de rezerva. Acum se deschide, merge bine, doar ca nu imi mai intra in : galerie, camera foto, muzica, in cardul de memorie unde aveam instalate majoritatea aplicatiilor gen facebook, wapp, insta, ask... As vrea sa stiu ce as putea face, rog doar persoanele care stiu despre ce vorbesc sa imi raspunda. Ofer funda! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Tiby04 a răspuns:

Salut,primul lucru pe care il poti face este sa il duci la curatat, daca tot face face figuri nu este nimic de facut, asta pentru ca e vechi.te sfatuiesc un Huawei P8

| MBMIIIxShady explică (pentru Tiby04):

Doar in dimineata asta mi a facut asa, iar singurul lucru care mi a trecut prin cap a fost sa fac asta, o sa l duc undeva.