| Vladsnllgddvff a întrebat:

Uitati daca imi cumpar cd cu gta 5 ap nu-i numaidecit sal instal pe pc pot sa ma joc asa cum este pe disc.NU o sa aiba gliucuri

3 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Moldovanule, aici se vorbeste romana, nu "gliucuri" da Laguri.
Referitor la intrebarea ta, poti juca de pe disk dar este posibil sa ai Lag sau "gliucuri" dar e posibil si sa nu se salveze progresul. Deci mai bine instaleaza-l direct pe Pc

| Vladsnllgddvff explică (pentru AIeXxX):

Da pot sati trimit tot de la pc si sa-mi spui daca o sa mearga joaca pe acest pici

| Vladsnllgddvff explică:

Boule