| LoveIsLove4Ever a întrebat:

un laptop HP 2000 cu windows 8.1 are o problema, cursorul nu functioneaza, apare dar nu are nicio actiune. cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Daca e mouse optic, si cel mai probabil e, uita-te la led. Dac e aprins, inseamna ca primeste curent, ceea ce inseamna ca tot ceea ce-ti lipseste tie este driverul pentru mouse.

| adyzone a răspuns (pentru miTzuliK93):

E laptop, deci e incorporat mouse-ul, cum sa se uite la led?
Incerca sa-i instalezi driver-ul, ar trebui sa reusesti si fara mouse, doar cu ajutorul tastaturii.