| XxXFBIXxX a întrebat:

.. un prieten de al meu are instalat antivirusul ESET NOD 32 Antivirus 4.0.468.0 si nu am stiut nici cum sa il fac sa fie full version nu doar 30 de zile.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

TPU nu incurajeaza pirateria. Daca nu vrei sa cumperi o licenta, fa ca mine, cauta promotii de 3 sau 6 luni la programe antivirus. Ultima data am gasit o promotie pentru o licenta Avira Internet Security valabila 6 luni. Si uite asa, 6 luni acum, dupa ce se termina perioada, mai iau o versiune trial de 30 de zile, apoi iar scot promotii de 3 luni si usor usor, intr-un an am folosit o licenta fara sa platesc si LEGAL!

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Simplu. Cumperi o licenta si e full version.

| XxXFBIXxX explică (pentru JustCosmin):

Nu m-ai inteles eu nu vreau sa o cumpar ci ori sa imi gasesti una pe internet ori un fixed ceva cum am gasit la nod 6

| Radeas1 a răspuns (pentru XxXFBIXxX):

Deci, ai cam multe pretentii. Vrei ceva free care e doar ony buy.
Asta nu se poate. Cum a zis si prietenul meu de mai jos, TPU NU INCURAJEAZA pe domnul pirat. Pe laptop-ul meu am norton de la symantec cu licenta platita.

| pozeanimate a răspuns (pentru JustCosmin):

Dezinstaleaza curata registru regedit si instaleaza din nou, voila
nu este nimic ilegal in chestia asta :p

| JustCosmin a răspuns (pentru pozeanimate):

Varianta Trial de 30 de zile merge asa, dar la o licenta promotionala, nu prea merge tongue

| pozeanimate a răspuns (pentru JustCosmin):

Eu fara dezinstalare si fara licenta si cu actualizare la zi :p
mai este cineva ca mine?

| JustCosmin a răspuns (pentru XxXFBIXxX):

TPU nu incurajeaza pirateria. Daca nu vrei sa cumperi o licenta, fa ca mine, cauta promotii de 3 sau 6 luni la programe antivirus. Ultima data am gasit o promotie pentru o licenta Avira Internet Security valabila 6 luni. Si uite asa, 6 luni acum, dupa ce se termina perioada, mai iau o versiune trial de 30 de zile, apoi iar scot promotii de 3 luni si usor usor, intr-un an am folosit o licenta fara sa platesc si LEGAL!