| AlexandruMihhXDD a întrebat:

Un prieten de al meu se uita la postarile prietenei mele, nu o are la prieteni. Daca ea ii da block, o sa observe ca a primit block sau nu?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Daca ea ii da block nu-i va mai putea accesa pagina. Cand ii va cauta numele nu-l va găsi. Daca are salvat link-ul paginii ii va aparea la accesare ca pagina e indisponibila pentru el.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu o sa o mai gasesca si o sa isi dea seama.

| Mirela0876 a răspuns:

Observă doar daca prietenul tau caută persoana care i-a dat block
Daca nu i-a dat ii apare profilul, iar daca i-a dat scrie "conținut indisponibil" când dă pe iconița de la cautari