| Mihai354 a întrebat:

un prieten mi-a trimis pe messenger o poza si a facut cumva si mi-a blocat Facebook-ul pentru 72 de ore, exista vreo solutie sa-l deblochez?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Exclus! Probabil, ai redirecționat imaginea nud/por** si altora, că altfel FB-ul nu te-ar fi blocat pentru 72h. Te-a raportat persoana căreia i-ai trimis-o sau una din ele, dacă ai redirecționat-o și altora. Niciodată nu plătești pentru ce primești, ci plătești pentru ce distribui tu.winking
Nu există soluții pentru anularea sau micșorarea pedepsei.
Singura soluție e să aștepți. happy

| Mihai354 explică (pentru floresdemayo):

I-am dat putin telefonul cred ca atunci sia trimis-o a da si mia creat niste fisiere ca un virus ceva dar le-am sters

1 răspuns: