| GabrielGL a întrebat:

un site web ce poti crea sort link si poti castiga 0. 0001 centi pentru fiecare click dat? Mersi

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Deci trebuie sa dai un milion de click-uri ca sa faci un dolar?
Foarte productiv mod de a-ti petrece timpul!

| GabrielGL explică (pentru johnnny123):

Nu, am un site ce produce click la linkuri, este un site ce te plateste daca faci prin ei... Putin dar se aduna.

| johnnny123 a răspuns (pentru GabrielGL):

Da, se aduna vreo 3 dolari pe an.

| GabrielGL explică (pentru johnnny123):

Era un exemplu, este un site ce te plateste pentru click prin ei... Si da se poate daca postezi zilnic...

| GabrielGL explică (pentru johnnny123):

Nu pe link si eu postez 10 pe zi (linkuri, postari,) castig cu un site circa 90 dolari pe luna, dar abia am 2 luni, doar ca caut ceva mai bun...

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Daca gasesti niste siteuri de facut bani care sunt profitabile sa ma anunti