| Rapidistu47 a întrebat:

Unde as putea sa imi fac un blog sau un site cu un subdomeniu (sau domeniu, nu prea stiu care cum e) scurt (gen.tk, biz.ly, etc...)
Insa sa am ceva spatiu, si sa nu apara prea multe reclame / bannere.
Fara ucoz, wordpress sau blogger/blogspot.

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Adaugi domeniu parcat la unu dintre subdomenii daca ai domeniu cea mai simpla metoda.
Trebe sa faci legatura de la webhost cu domeniu care il ai ca asa oricine putea sa foloseasca domeniu tau.

Serviciile de la hostinger sunt destul de profesionale, site roman gratis, poti face backup la fisiere, baza de date, decat sa te duci la un site strain suportu cam greu de accesat daca nu prea sti engleza si pe urma sa il inchida site-u pentru inactivitate.

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Uite aici, sper sa te descurci :)
http://api.hostinger.ro/redir/2118958

| Rapidistu47 explică (pentru IFlorin97):

Pe Hostinger am incercat, insa nu pot sa fac un site cu domeniu propriu, si nici subdomeniile lor nu prea imi plac.

| IFlorin97 a răspuns (pentru Rapidistu47):

Adaugi domeniu parcat la unu dintre subdomenii daca ai domeniu cea mai simpla metoda.
Trebe sa faci legatura de la webhost cu domeniu care il ai ca asa oricine putea sa foloseasca domeniu tau.

Serviciile de la hostinger sunt destul de profesionale, site roman gratis, poti face backup la fisiere, baza de date, decat sa te duci la un site strain suportu cam greu de accesat daca nu prea sti engleza si pe urma sa il inchida site-u pentru inactivitate.

| Rapidistu47 explică:

Cum scot bannerul de jos? (ala unde scrie "Create your own free website today" "WEBS" )