| tagg a întrebat:

Va rog ajutati-ma crying Deci, pe 10 mai mi-am luat un iphone 5 si de prima oara cand l-am folosit suna cu numar privat... Problema e ca lumea "nu raspunde fiindca nu cunoaste numarul" laughing Va rog spuneti-mi ce sa-i fac sa nu mai sune cu nr privat. Funda, PROMIT!:*

4 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Intri in setari -> setari apeluri-> SI ai pe acolo numarul meu sau ce tine de identitate. Intri acolo modifici si gata!
bafta!

| Bοgdαη a răspuns (pentru Bοgdαη):

Sau setting -> setting phone -> si aici gasesti tot ceva ce tine de identitate!

| YourDeath a răspuns:

Incearca sa te uiti la setari, la ''apeluri''. Nu stiu cum apare la Iphone, stiu ca asa apare la Nokia. Daca gasesti aia, trebuie sa fie ceva cu ''ID apelant''. Seteaza-l pe ''setat de retea''. Daca nu le ai asa cum ti le-am spus, uita-te atent, ca poate le ai, dar sub alta denumire. Sper ca te-am ajutat!

| CristiDumi a răspuns:

Setari si apoi setari apeluri