| Bogdan2111s a întrebat:

SALUT TPU va rog ajutati-ma nu stiu ce s-a intamplat ma jucam metin si dintr-o data mi-a aparut mai multe dungi pe ecran dungile acopera doar bara de date da nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma. Dungile apar de cand aprind leptopul si pana il opresc am un Acer aspire 5737z va roog ajutati-ma dau funda. Nu apare pe nicaieri decat la bara de date.

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Frate, am avut aceeasi problema pe un laptop ASUS, dupa o reinstalare la Windows, si introducerea unui Anti Virus bun, imi mergea perfect (si inca imi merge). Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Bogdan2111s explică:

Am conectat laptopul la televizor cu cablul HDMI si la tv nu apare dunngile de ce oare, e posibil sa fie de la lcd nu sti ce sa fac dungile au aparut dintr-o data si de cand il aprind apar dungile

| rarress a răspuns:

Http://www.mt2underworld.ro/ cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala