| ScortSyndicate90 a întrebat:

Va rog mult sa imi spuneti alte jocuri in care timpul/actiunea se petrece in anii BC (I.Hr.)! In afara de assassin's creed origins si serious sam the first encounter second encounter. Nu stiu sigur daca e si 2 dar ma rog! In serious sam 3 totul este in prezent deci nu se incadreaza. Ce jocuri stiti? Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

AC SI Serious Sam nu se intampla inainte de Hristos zulul laughing Incearca Far Cry Primal, Ark, Age of Conan.