| valentynrobert a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati dar vreau sa fiti sinceri! Procesor Tip procesor Intel Pentium Dual Core Model procesor E3400 Frecventa procesor (GHz) 2.6 Memorie RAM Capacitate RAM (MB) 4096 Tip memorie DDR3 Hard disk Capacitate HDD (GB) 500 Interfata SATA Placa video Procesor ATI Model procesor Radeon 5450 Capacitate memorie (MB) 1024 Multimedia Tip unitate optica DVD-RW Porturi RJ-45 Da USB 2.0 2 Iesire audio Da Software Sistem de operare Linux Informatii suplimentare Accesorii incluse Tastatura, mouse, manual de utilizare, cablu alimentare Garantie Garantie de conformitate 2 ani Garantie comerciala Conform certificatului de garantie emis de producator Altele Culoare Negru General Brand MYRIA. Vreau sa stiu daca ii bun va rog fiti sinceri dau funda!

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

E foarte bun. Poti sa faci de toate pe el. Daca te intereseaza ceva anume spune ce te intereseaza