| sabin1499 a întrebat:

va rog sa ma ajutati am telefon cu android pe el si am avut cod de deblocare a ecranului si nu mai stiu codul si am incercat de cateva ori dar nu mai merge si acum imi cere contul de g-mail pe care eu l-am uitat si nu mai stiu ce sa fac sa il deblochez ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De pe un calculator folosește funcția de recuperare parolă, în care vei introduce e-amlul de yahoo(de exemplu) cu care ți-ai creat contul de google.O data obținnută parola și schimbată o sa poți accesa telefonul cu contul google.Succes

1 răspuns: