| RickGrimes a întrebat:

Va rog sa ma ajutati,oricine care a mai trecut prin asa ceva! PC-ul mi se misca din ce in ce mai greu,si chiar nu stiu de ce! Virusi nu am, am scanat cu malware, si cu mai multe antivirus-uri.Am dezactivat efectele vizuale,iar jocurile merge foarte greu,nu stiu de ce,inainte parca mergeau mai bine(tinand cont de FPS-urile din joc). Acum jocurile merg mult mai greu. Recunosc,nu am pc gaming,sau nu stiu ce bunatate de PC,fiind placa video praf.Dar totusi, n-ar trebui sa mi se miste asa de prost, o sa va zic si componentele PC-ului...:
Processor: Intel Pentium(R) 4 3. 20GHZ Dual core
2.50 GB RAM
Placa video: Nvidia GeForce 6200 TurboCache(TM),driverul fiind updatat la zi. Daca cineva stie de ce mi se intampla asta,sau macar daca aveti niste solutii, vreun program care cauta update-uri pentru celelalte drivere / programe, dar sa fie sigur si bun! Va rog! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| JustMeAlexandra a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.
Asa am patit si eu, si dupa ce am reinstalat windows-ul merge perfect.
Funda?

| express11 a răspuns (pentru JustMeAlexandra):

Repede-funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru express11):

Corect.Cersetoare de funde.

| express11 a răspuns (pentru darrio2007):

Dadada!

| JustMeAlexandra a răspuns (pentru darrio2007):

laughing laughing