| Raul5765578 a întrebat:

Salut TPU: Va rog sa raspundeti si sa nu faceti misto acum o ora am descarcat un film porno si dintr-o data a aparut ca mi s-a blocat brouserul de catre politia romana si am primit amenda 30000 ron si daca nu o achit in 48 de ore o sa-mi fac dosar penal treaba este ca nu stiu ce sa fac sa platesc amenda sau sa astept sa mi sa faca dosar penal va rog seriozitate.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E virusul politiei reinstalezi windowsul.

| RAY a răspuns:

Din pacate tia distrus windowsul, reinstleazal, politia nu face asa ceva

| ywar a răspuns:

E virusul Politia Romana! Nu prea merge sa intri in "safe mode" si sa faci pe acolo ce se mai poate face, asa incat se reinstaleaza windows-ul. Verifica datele din calculator daca ai partitie de date. Bafta! Imi pare rau. Oricum, nu-i grav. Instalezi Sistemul de Operare

| Raul5765578 explică (pentru ywar):

Ce este aia partitie de date?

| Alcyon a răspuns:

Probabil ai luat un virus. Trebuie sa-ti reinstalezi computerul.

| varcolaccc a răspuns:

Asa ceva nu prea cred ca se poate. Nici daca-l descărcai de pe un site de piraterie. Poate e o farsa...

| AlexMAV a răspuns:

Stai chil Razvan. Mi s-a intamplat si mie oh go on.
Reinstaleaza Windows-ulwinking.
Funda

| Adrian_Costin_1997 a răspuns:

Esti praf! Copil copac!