| MihaelaDart a întrebat:

Văzusem acum câteva zile o fotografie editata cu o fata și câinele iei folosind un fel de aplicație faceapp de schimbarea feței atât la om cât și la animalul de companie. Cunoașteți vreo aplicație de acest gen!?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gimp
Corell Draw
etc.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Mulțumesc, deși nu este aplicația asta, căci nu doresc sa editez o fotografie, visa iasă direct, cum este asta de exemplu https://lh3.googleusercontent.com/......mZPsfKuNCQ făcută direct din aplicație. Se fixează camera telefonului și alegi ce dorești coronițe, alte animale, machiaj etc. Sper sa fi înțeles.

| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

Asta, ce zici, nu se poate numi editare de fotografie, doar stampilare cu diferite forme, embleme.
Tu ai intrebat de aplicatii (=programe) de editare.
Ti-am dat ce ai cerut.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Am întrebat de aplicații pentru telefon așa cum este faceapp de exemplu.

| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu ai scris cuvantul "telefon" tongue
Ce ti-am indicat, fiecare este editor de imagine /grafica si cu fiecare se pot face asemenea- plus o infinitate de alte efecte.

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Eu mereu când mă gândesc la aplicație direct e legat de telefon, daca aș fi vrut ceva pentru PC ceream program. Oricum nu am nevoie de cele două, mulțumesc oricum că ți-ai răpit din timpul tau liber. Folosesc Corel, deși o poza un selfie cu patrupezii mei îmi este la îndemâna telefonul?