| Tataru22 a întrebat:

Vin cu o noua intrebare: am cumparat un ssd Kingston 120gb pcgarege si l-am montat in pc.
1.Cum imi dau seama ca este montat bine?
2.Cand l-am pus mi-a aratat pentru o secunda in This Pc o iconits cu un hdd su un "?"

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca pui intrebarile astea, inseamna ca NU l-ai montat bine. Trebuia sa schimbi modul de transfer al controllerului pe AHCI si sa pui ssd-ul singur ca sa instalezi windowsul pe el. Abia apoi conectai din nou si hdd-ul.

| Radu_Costy_1995 a răspuns:

Din moment ce PC - ul îl recunoaște este montat bine...

| Tataru22 explică (pentru Radu_Costy_1995):

Nu eram montat bine pamblica pe care o foloseam era raosi prima generatie si nu le-am pus bine...