| Murariu_Sebi_1998 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca aveti idee cat de rezistent este un SSD de la Samsung, intrucat am despachetat astazi unul, si nici macar nu l-am despachetat bine că l-am și scăpat pe jos ( de la o distanță de mai puțin de 1 m, pe covor, dedesubtul covorului fiind parchet.)
El nu pare să aibă nimic, nu prezinta semne nelalocul lor.
Ar trebui sa imi fac griji in legatura cu acest aspect?
Va multumesc mult! dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

SSD e prescurtare de la Solid State Drive, cum ii zice si numele nu este tocmai fragil xD, lasand gluma la o parte totul e bine pus la punct in interiorul lui si nu are ce sa sara de la locul lui sau sa se sparga de la o cazatura asa mica, sigur va fi bine.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

SSD-ul nu are piese in miscare ci doar piese elctronice puse pe o placuta. Se strica mai greu.