| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

vreau niste pareri despre procesorul Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80 GHz.E bun sau nu?

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Este foarte bun. Deși dacă te referi la performanțele gaming, nu prea aș mai zice același lucru.

| CPAElites a răspuns:

Daca vrei sa te joci chicken invaders si super mario e bun...

Cum sa fie procesorul ala bun?
Cum poti pune o asa intrebare?

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru CPAElites):

Eu nu ma refer la gaming. Ca nu joc jocuri. Ma intereseaza fiabilitatea. Stiu si eu ca la gaming nu e bun (si nici nu-mi pasa ) vreau sa stiu doar daca pot sa fac treaba cu el.

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu.