| SteeRYoSs a întrebat:

vreau sa achizitionez o tableta care sa fie rapida pe net si pe jocuri, Am gasit 2 tablete de la Allview. Care este mai buna Allview Viva H7 Extreme sau Allview Viva i10G. Va rog argumentati raspunsul happy Fundawinking cool.Si e vreo diferenta intre 2gb ram sau 2gb ram ddr3

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Allview h7 xtreme este creata pentru jocuri, filme, facebook etc

3 răspunsuri:
| Romb3r a răspuns:

Viva i10G presupun ca este mai buna deoarece:
-Are procesor Quad Core Intel
-Are mai mult spatiu de stocare
-Are o rezolutie mai mare
-Are un ecran mai mare
-Are o baterie mai puternica
Cred ca singurele dezavantaje ale acestui model sunt camerele de 5 si 2mp.Dar la jocuri nu prea o sa te intereseze asta

| AGirlWithDreams a răspuns:

Iti recomand evolio x7 cu 16 gb am si eu una si o recomand tuturor e 439 lei pe eMAG dar nu se poate suna

| SteeRYoSs explică:

Mai astept alte opinii happy