| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa achizitionez telefonul Nokia Lumia 520, dar am vazut ca are cam multe probleme, mie imi place Windows phone 8 mai mult ca Android, oare telefonul se merita, cei care il aveti cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Mie îmi place mult telefonul. Are o mulțime de aplicații ( majoritatea sunt gratis), internetul merge surprinzător de repede. Nu mai stau de o perioadă de timp pe calculator, căci am telefonul. Singurul defect mai mare e lipsa unui blitz, dar restul e foarte super. Și eu tot îmi puneam întrebări înainte să îl cumpăr dacă e bun sau nu, dar l-am cumpărat și nu l-aș înapoia. Am citit înainte să îmi cumpăr telefonul un comentariu în care cineva spunea că e sărăcuț în aplicații, dar mie chiar mi se pare că are o grămadă. Prețul e foarte bun pentru așa un telefon. Dacă te-am ajutat aștept funda.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ce probleme ai vazut ca are?

| franco2003 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faca telefonul.