| AL1N14 a întrebat:

Vreau sa achiziționez un cd rom extern pentru laptop. Ce mi-ați putea recomanda la putini bani și pentru Windows.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

CD-rom Extern nu stiu daca se gasesc in schimb DVD-RW externe care stiu sa citeasca si CD si DVD si sa inscriptioneze CD si DVD-uri, acestea au preturi incepand cu +100 de lei:
https://altex.ro/unitati-optice-externe/cpl/filtru/order/price/dir/asc/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simpatik are dreptate! Pentru ce ai da banii pe un CD-ROM cand la acelasi pret gasesti DVD-RW nou si cu garantie? Mai mult, invata-te sa lucrezi cu stick-ul si lasa untatile alea! Sunt prea vechi!

| AL1N14 explică (pentru Salontanul):

Trebuie sa ii fac un cd tatălui meu și mai am un joc de care mi s-a făcut dor. Și de ce as sta sa ma rog de cineva când as putea sa cumpăr unul ieftin, care face aceeasi treaba ca unul scump

| sierra1 a răspuns:

E in garanție, te ține de te plicisești de el

https://www.emag.ro/......DYXBCKBBM/