| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! Vreau sa achizitionez un led pentru gaming, si am selectat 2 modele sony KDL-40HX720, si samsung ue37d6500. Ce imi recomandati? daca ati avut experiente placute sau neplacute cu unul din aceste produse as dori sa le aud

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Eu ti'as recomanda Samsung, folosesc doar Samsung ca TV si monioare de 4 ani, n-am avut probleme cu nciunul inca. Nici macar un pixel mort, poate's norocos, dar alsand pixelli la o parte contrast excelent, imagine clar, timp de raspuns bun, unghi de vizbilitate mare, compatibile cu aproape orice.
Ue 37d6500 e excelent, dar scumicel, uite un ue37d5500,, daca vrei sa scapi in 2500 lei.
http://goo.gl/mO3ua
Bafta

2 răspunsuri:
| Lucimows a răspuns:

Samsung-ul il are un prieten, exceptional monitor!

| Lucimows a răspuns:

Samsung-ul rupe, l-am vazut la un prieten, are un contrast excelent