| zoof a întrebat:

vreau sa aflu si eu cum pot desface capacul din stanga la o carcasa pc, capacu ala de pe partea cu placa de baza
model carcasa: http://forum.crazypc.ro/showthread.php/10471-Modding-car casa-T-Systems

2 răspunsuri:
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Trebuie sa fie niste suruburi, desfale si dupa aceea tragi capacul in partea unde se desface. Sper ca ti-am putut fi de folos.

| zoof explică (pentru Acristinei_Valentin_1998):

Mersi,stiam ca trebuie desfacute acele suruburi dar capacu era lipit am fortat capaclu ca sa-l pot dezlipi