| Razvan_Mandachi_1955 a întrebat:

Vreau sa apartin unei comunitati de gaming adica sa hostez servere create de mine dar aceasta comunitate sa fie gratis, fac servere de samp si minecarft...

5 răspunsuri:
| DjRusso a răspuns:

Arunca o privire la www.u-gaming.ro/forum

| Alfista_Yo_1980 a răspuns:

Buna razvan, te pot indruma catre o comunitate mica dar in ascensiune, ei detin hosting insa cauta servere si oameni care sa ii ajute sa urce in topuri. www.lumea-mea.ro fondator principal gabylife.

| Razvan_Mandachi_1955 explică (pentru Alfista_Yo_1980):

Aici include si forumul sau forumul til fac eu?

| Alfista_Yo_1980 a răspuns (pentru Razvan_Mandachi_1955):

Nu ai inteles, noi oferim hosting, si avem forumul nostru daca te interesa un parteneriat ceva

| EmiNEmrap a răspuns (pentru Alfista_Yo_1980):

Tu hostezi server de samp?