| P1dgey a întrebat:

.. Vreau sa creez un cont cu plata pe youtube, adica sa fac bani pe videoclipurile pe care le pun pe youtube, dar am o intrebare... trebuie sa platesc ceva pentru a face asta, mi se vor face costuri la factura ori e gratis. Astept raspunsuri Funda big grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, trebuie doar contul tau sa fie acceptat.

Cat e de mare internetul asta nu exista nicaieri conceptul de costuri la factura. Abonamentul de net nu are nicio legatura cu tranzactiile pe care le faci tu.

Si sa nu te astepti chiar sa faci bani din treaba asta cu youtube. Poate maxim 1-2$ pe luna

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Tu nu vei plati nimic in schimb in functie de cate vizualizari au videoclipurile tale poti scoate bani dar nu vei scoate asa multi cum cred uni cred ca banii scosi de pe youtube iti ajung pentru doua inghetate happy, mai mult de 10 lei pe luna nu vei scoate

| razvanrux a răspuns:

Nu.