| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa cumpar o replica de Iphone 4 sau Galaxy s4 pentru ca este mult mai ieftine, am cautat despre replici si am inteles ca nu prea sunt bune, voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se merita. Arata bine dar caracteristicile tehnice sunt jalnice. Mai bine iti iei un telefon de la un brand cunoscut decat o replica.

| Tiayth a răspuns:

Replicile sunt mai mult de design sa zica lumea ca ai telefonul respectiv dar ele sunt chinezarii ieftine care au o calitate jalnica pe langa original. Parerea mea e sa iti iei un telefon original chiar daca nu e unul de top

| LauraMihaelaCatalin2 a răspuns:

Pai nu sunt, aplicatii nu merg instalate, din cate stiu eu. informeaza te

| DanyHardMatrix a răspuns:

Salut Alex, eu mi-am cumparat o replica a telefonului Samsung Note 2 de vreo 8 luni, am cheltuit mult mai putin decat telefonul original cumparat din magazin, replica mea inca mai merge si sunt foarte fericit de achiziția chinezareasca care am făcuto, dar eu m-am uitat foarte mult și la caracteristice si am primit si un an de garantie, iar acuma eu ma indrept spre o clona a Samsungului Note 3! Ce iti recomand sa te uiti foarte atent la caracteristice si nu la design, ce-i drept ca daca nu iei un design asemanator telefonului vei gasi mai rar cover ca sa se potriveasca!