| DanY3L2002 a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa cumpar o tableta, dar sa fie pana-n 500 de lei si sa aiba urmatoarele cerinte:2 gb ram, camera de minim 5 mp, aia din fata nu conteaza, spatiu stocare 8 gb, android 4.4 kitkat sau chiar mai mare, procesor 1.2 dual/quad core, baterie buna si cam atat.
Cel mai bun raspuns Funda!

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara intra pe emag.ro si fii pe faza cand sunt reduceri era Samsung tab 3 pana in 500ron. Uita-te pe emag.ro,tocmai.ro,olx.ro,okazii.ro
Sper ca am putut sa te ajut
O noapte binecuvantata va doresc
Marius

| notefree a răspuns:

Nu exista la cerințele pune bani daca vrei una cu aceste dotari
Sau cumpara la mana a doua