| Chitaila a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon si am ales modelul Paris al celor de la Ulefone. Dar sunt putin sceptic in privinta sa.
Are cerinte foarte bune si un pret excelent. Dar venind din China ce sa zic? Asa ca va intreb pe voi. Ce parere aveti despre telefon? Isi merita cei 130 de dolari?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Are cerinte foarte bune...cum vine aia? Cere telefonul ceva? Celelalte telefoane unde crezi ca sunt facute, in America?

| CipiA a răspuns:

De 5-6 sute de lei poti lua un telefon extraordinar nu o fantoma de asta iti recomand un p6 life ieftin bun si usor de folosit 4, 5 inch 2 rami coade core nu imi aduc aminte exact memoria dar nu conteaza ce iti iei daca iti place si ai grija de el

| Chitaila explică (pentru CipiA):

Ce parere ai de acesta?
http://www.emag.ro/......D606QYBBM/

| darrio2007 a răspuns (pentru Chitaila):

Acesta mai merge.