| Ady2138 a întrebat:

vreau sa fac un abonament la Orange cu tot cu telefon...

Telefonul e 1 euro,vreau sa stiu cand faci un abonament nou trebuie sa dai vreun ban la inceput, sau doar 1 euro pe tel?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Telefonul fiind la 1 euro, abonamentul este cu siguranta mai mare. Daca e sa ne gandim logic, vei da 1 euro pentru telefon. Apoi cand iti va veni prima factura vei plati suma de pe factura (si tot asa in fiecare luna).

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dai 1 euro dar contractul este pe 2 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai doar pretul pe telefon. In rest, la incheierea lunii de facturare se face balanta de cont si vezi cat este de fapt abonamentul cu tva inclus. Ai grija ce abonament iei, ca e greu sa-l faci mai mic!

| sdhashsah a răspuns:

Da platesti in avans primele trei luni