| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa imi achizitionez un pc de medium-high de gaming Second Hand in bugetul de 6000 de ron de pe olx.Numa ca nu am mai facut asta niciodata, cum fac sa nu imi iau teapa sau chestii de genu cu transportu?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea ai cum sa nu iei teapa. Daca vrea te poate pacali si ti-o iei. Daca il iei prin posta nu ai voie sa deschizi coletul. Daca il iei prin curier poti deschide coletul dar de fata cu curierul si acolo n-ai curent sa-l verifici. La 6000 lei iti iei unul bun din magazin si stii ca ai garantie. Mai bine ia-l pe piese si iesi in 5000 lei. Uite: http://bit.ly/2PqT6qF

3 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Vise taica, vise.

| rosewater a răspuns:

Cauta pe abdcomputer, sunt foarte bune si ieftine, recomand.

| Lajsvdufbvf a răspuns:

La ce buget ai mai bine ti l cumperi de pe pc garagehappysi in 6000 ron îți faci pc nu glumabig grin