| Piikachu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de black friday un telefon nou dar nu stiu ce telefon, dispun in jur de 1000 de lei si nu stiu ce sa imi cumpar. As dori niste sfaturi cu telefoane pro si contra (pe care le aveti voi, poate sau care credeti ca vor fi la pretul asta atunci). Sau merita sa imi iau din nou la mana a 2-a?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sa nu iei la mana a 2-a. De suma care dispui iti poti achizitiona un Samsung Galaxy J5(2016) este foarte bun. Bafta.

| Piikachu explică (pentru GdX):

Iti multumesc de parere dar am uitat sa mentionez ca urasc Samsung galaxy j5.

| GdX a răspuns (pentru Piikachu):

Eh, data viitoare sa pui in intrebare ce nu vrei. tongue Bine de stiut.

| Clorox a răspuns:

P9 lite! Nu mai am de ce sa-ti argumentez, uita-te la el! happy

Răspuns utilizator avertizat