| Nimeni10 a întrebat:

vreau sa imi cumpar piese pc, ce imi recomandati eMAG, pc garage, cel, mediadot, sau alte magazine, care sunt de incredere?

2 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Mi-am luat de curand un nou PC facut din componente, nVidia GTX 750, i5, placa de baza, carcasa, etc si m-am incadrat in 2.000 de lei.Iti recomand PC Garage si Altex.

| Nustiucinece a răspuns:

Salut, tocmai mi-am luat un pc pe piese de la evomag.ro nu iti recomand sa iei de la pc garage o sa astepti mult mai mult sa iti vine prima oara am comandat de la pc garage dupa au inceput sa imi impuna niste reguli ciudate sa zic asa si am anulat comanda big grin acuma am dat comanda marti la evo mag si sambata trebuie sa imi ajunga. iar la pc garage imi vene de abia in 2-3 saptamani.