| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr telefon, și nu știu ce să aleg dintre Samsung Corby și Samsung Star II. Care este mai bun?

Funditzăă :X

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Bunăă.
Logic că Samsung Star e de 1000 de ori mai bun. :X
1. Face niște poze super super de parcă sunt făcute cu aparatul. puppy dog eyes
2. E frumos, pătrat, eu am pe alb.
3. Pozele se pot mișca singure dacă îl înclini.
4. La mesaje, poți face chat, adică să apară conversația, tot ce ai vorbit tu cu cineva în niște bule rotunde.
Un singur cuvânt: G. E. N. I. A. L.

Funditzăă? puppy dog eyes

| SmRpT a răspuns (pentru GiiaaBăă):

"La mesaje, poți face chat, adică să apară conversația, tot ce ai vorbit tu cu cineva în niște bule rotunde."... ce bule rotunde/:s?
si eu am Samsung star 2 si nu vad bulele.

| GiiaaBăă a răspuns (pentru SmRpT):

Ba da sunt. Deci de exemplu cineva îți trimite mesaj. Tu dai la mesaj, și scrie jos TASTATI PENTRU A ADAUGA... nu știu ce. big grin Dar trebuie să dai la VIZUALIZARE CONVERSAȚIE. Nu trebuie să fie dat pe VIZ.FOLDERE. big grin

| SmRpT a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Chestiile alea patratoase, tu le zici bule?laughing

| GiiaaBăă a răspuns (pentru SmRpT):

rolling on the floor Mdea...
În fine, eu le zic bule :*:*

| SmRpT a răspuns (pentru GiiaaBăă):

laughingma miram eu, k ma uitam a "fraier" in telefon exact in clipa asta si ma intrebam, ce bule o vedea eathinking ca eu vad niste dreptunghiuri.rolling on the floor

| GiiaaBăă a răspuns (pentru SmRpT):

rolling on the floor))))