| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mini pc. Acel tip de mini pc micut, care poti sa il pui pe spatele televizorul, il conectezi cu un HDMI si transformi televizorul intr-un calculator cu Windows. Problema este ca nu stiu de care sa imi iau. Am cateva cerinte :
1. Sa aiba Windows (nu ma intereseaza ce windows, windows sa fie )
2. Sa mearga Gta san andreas multi player ( doar ca sa stau pe /sleep pe servere )
3. Sa nu fie mai mult de 300 de lei.
Cine imi da un link de la un Mini Pc care sa imi placa si sa respecte cerintele, are FUNDA!

3 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Oh god, laptopuri care costa mai putin de 300 lei, nu exista straight face
Sau exista, dar foarte slabe, si plus ca nu ar merge nici macar GTA 3 pe ele. Nah, bafta.

| GennJayJay10 a răspuns:

Ceri prea mult pentru prea putin frate cu 300 de lei nu faci mai nimic.Mai bine mai strange ceva bani si iti cumperi un laptop si il conectezi via HDMI, iti cumperi un controller bun si te joci cat Gta vrei tu.

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru GennJayJay10):

Ideea e ca eu am laptop. Asta il iau doar ca sa stau cu / sleep pe bugged (server de samp) si sa mai ascul o melodie. atat nu mai mult