| EMKing a întrebat:

vreau sa imi cumpar un monitor, mai exact " Monitor LED Samsung 27" Curved, Full HD, D-Sub, HDMI, Negru, LC27F396FH", scuza-ti-ma ca pun asa, dar din cate am inteles nu am voie sa pun link-uri. In fine, acest monitor are sloturi de VGA, HDMI si JACK, si as dori ca acel monitor sa fie si televizor. Folosesc Internetul si Televiziunea de la RDS, si ma gandeam daca sun la ei, ei imi vor putea ajuta sa fac ca monitorul sa fie si televizor, adica imi vor oferi un tuner, sau ceva de genul ( Nu prea le am ), daca nu, cum pot face ca monitorul meu sa fie si televizor?

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

Se poate folosi un tv tuner digital pe usb asa cum e asta http://bit.ly/2I7sWnL conectat la calculator.

1 răspuns:
| ovyone95 a răspuns:

Buna