Întrebare recomandată | gabriel9977 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un sistem 2.1 de boxe plus subwoofer pentru calculator.Ce modele imi sugerati? Bugetul este 200-250 de euro.

Răspuns Câştigător
| GeorgescuFlorin20 a răspuns:

Salutare!
Am luat Longitech de pe acest site si ma mandresc cu el, suna foarte clar si tare!
http://bit.ly/1KRPhjL

| gabriel9977 explică (pentru GeorgescuFlorin20):

Tot la astea ma gandeam si eu.Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

E ultima oara cand iti raspund. Ti-am dat sfaturi si recomandari si in trecut. Nu stiu ce explicatii mai vrei. Poate vine unul care iti recomanda nu stiu ce panarama de Logitech si iti spune ca il are el si e super mega tare, iar tu o iei de buna. Caz in care o sa ma amuz copios.

Trecand peste, in bugetul ala ai doua variante 2.1: Klispch-ul urmarit in intrebarea anterioara si urmatorul Edifier. Klipsch-ul repet, nu-l cunosc dar are review-uri pozitive (eu nu le bag in seama de obicei). Edifier-ul l-am ascultat si e un 2.1 decent. Nu se ridica la nivelul unui 2.0 in acelasi buget sau chiar mai ieftin dar daca vrei sa bubuie SW-ul e ok (macar ai sateliti din lemn pe 2 cai - ceea ce nu vezi la majoritatea producatorilor de astfel de jucarii).

In concluzie, mergi pe 2.1 doar ca un compromis daca vrei sa bubuie SW-ul. Altfel, ai variante 2.0 mult mai bune care sunt evident mult mai bune la orice capitol fata de un 2.1 mai putin la capitolul bubuiala.

http://www.pcgarage.ro/boxe/edifier/s530d-black/

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/boxe-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa