| Slender7687 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon si am doua optiuni dar nu stiu care e mai bun un ACER Liquid Z3 sau un ALLVIEW A5 Smiley.
Imi puteti da o parere sau o recomandare?

Răspuns Câştigător
| PrietenashXD a răspuns:

Cumparati ACER Liquid Z3 ca e mai bun si mai smecher. Funda?

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Daca ai cumparat acel Acer ai facut o mare greseala, e mic telefonul ala, arata mai bine Allview a5 smiley, il am si eu...

| Otto2014 a răspuns:

Daca ai cumparat acel Acer ai facut o mare greseala, e mic telefonul ala, arata mai bine Allview a5 smiley, il am si eu...
Allview-ul e mai mare cu 0.5 inch