| georgegeorge90 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre iphone 5s sau Samsung galaxy s5, vreau sa va cer parerea si va rog sa va argumentati raspunsul! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Pool77 a răspuns:

IPhone 5s.
La "generatia" asta iPhone bate Samsung oricand.
Nu de alta, dar am mai multi prieteni cu S5, care se lauda ca uite ma il spal sub chiuveta si ce smecher sunt eu dar nu se uita ca e facut din materiale ieftine, care pur si simplu bate la ochi.
Nu stiu, imi Samsung enorm insa doar de la S6 in sus.
Eu as alege 5s, macar stii ca ai calitate problema e ca 5s se transforma usor-usor in iPhone 4s, adica devine vechi.

| dany2446 a răspuns:

Eu zic sa mai faci cumva sa strangi ceva bani si sa optezi pentru un Samsung S6, merita... am multi prieteni care au S6 si toti sunt multumiti de telefon...eu am un S7 edge, nu sunt mari diferente intre telefoane, dar seria de S6 si S7 sunt cele mai reusite de la Samsung (in prezent)

| Alexandru400 a răspuns:

Samsung deoatece in ciuda sistemului de operare Samsung bate iphone, stocare, foto video...
Deci... Samsung
Sper ca te-am ajutat, mi-ar fi placut sa o iau mai explicit dar te plictiseai citind laughing

| CinevaÎntreabă123 a răspuns:

Detin un s5 de vreo 2 ani, si nu prea ma mai fascineaza asa ca inainte, deci zic iphone 5s... parerea mea ca e mai elegant, desi e mai complex

| Devils014 a răspuns:

Samsung s5! Poti face poze in apa laughing! Daca vrei o comparatie, cauta pe net Samsung s5 vs iphone 5s!