| Anoniq a întrebat:

vreau sa imi fac o pagină de Facebook si vreau sa știu dacă cineva va putea să vadă cine este creatorul paginii, nu aș vrea sa mi se vadă profilul (îmi cer scuze daca ma greșit categoria)

Răspuns Câştigător
| numA a răspuns:

Nu o să vadă nimeni cine este creatorul paginii, stai linistit. O sa vezi decat tu ca administrator al paginii, si ceilalti admini/moderatori/etc daca o sa existe. Astfel poti vedea cine a creat o postare pe pagina. Sper ca ti-am fost de ajutor, zi faina!

1 răspuns:
| DamyCorduneanu1998 a răspuns:

Nu se vede cine a făcut-o doar dacă scrii tu in descriere