| maestrul123 a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa imi fac o pagină de Instagram unde sa postez informații, dar si lucruri legate de probleme din ziua de astazi.Imi puteti da mai multe sugestii de nume? As vrea sa nu fie foarte lungi, ceva simplu si usor de retinut.

4 răspunsuri:

Numele e ultimul lucru care contează, poţi să pui ceva total la întâmplare care să nu aibă nici pic de legătură cu ce prestezi. Postează conţinut de o calitate cât mai proastă care să prindă la public şi fă-ţi reclamă prin cele mai nesimţite metode şi o să ai succes garantat!

| floreadan a răspuns:

@fiiinformat

| curiosul122 a răspuns:

Informatii@ro
probleme@ro
curiozitati@ro

| Anonim8282828 a răspuns:

Buna! Uite cateva exemple:
@informatorul
@noutati
@informatiata
@ceenou
@informatul
@today_information
@noutateazilei
etc
Le mai poti modifica tu etc :3
Sper ca te-am ajutat si anunta-ma cum te va chema ^^