| unnume8 a întrebat:

Vreau sa imi fac un pc nou si am toate componentele in cosul de la pcgarage, mai putin placa video care e pe media galaxy. placa video: https://mediagalaxy.ro/......tx1070-o8g Poate cineva sa imi recomande o placa video aproximativ la fel de buna, de pe pcgarage, care sa fie in stoc si nu neaparat, dar daca se poate sa fie de la ASUS? Daun Funda.

2 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

La PC Garage, am un voucher cadou 1X24MBDI Nu are valoare fixa, ci este reducere procentuala, il poti folosi daca vrei.
Nu e reducere mare, dar decat deloc... :-)