| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Vreau sa imi iau o drona ca sa filmez cu ea dar nu stiu de care sa imi iau.
As vrea sa filmeze full hd (nu ma intereseaza 4K ).
Sa nu fie prea scumpa.
Cine imi da un link de la o drona care imi place si nu e prea scumpa, are funda!

6 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Care este bugetul tău? Și care sunt cerințele pe care le ai? Dar așteptările? Ce vrei să filmezi/fotografiezi cu ea? happy

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru ChristianKalman):

Nu am un buget fix, ideea este sa nu fie prea scumpa. Pai as vrea sa o folosesc mai mult la filmat. As vrea sa filmeze 1080p. Nu ma intereseaza sa filmeze 4K, pentru ca nu e prea mult pentru mine.

| ChristianKalman a răspuns (pentru Gino_Giuseppe_1988):

La ce nivel vrei să filmezi? Pentru tine, evenimente, scop comercial?

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru ChristianKalman):

Pentru mine

| ChristianKalman a răspuns (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Https://www.emag.ro/drone/filter/rezolutie-video-f5482,full-hd-v18196/c găsești aici drone după cerințele tale, ai de ales. Zboruri fără vânt! :)

| SERIALS a răspuns (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Wow cool, dar ar trebui cumva sa iti intorci banii, deci sa filmezi in scop comercial.