| Maxim_Stefanito_1969 a întrebat:

vreau sa imi iau o tableta grafica, nu am mai avut una pana acum. Vreau sa stiu ceva de ex eu nu am cd room la laptop si am vazut ca fiecare tableta are driverul lui. Cum pot sa instalez driveru tabletei fara cd?

2 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Cauti tableta si modelul ei pe net. Sigur gasesti driver-ul. Daca zici ce tableta ai, te ajut sa il gasesti.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca ai windows 10 ai o probabilitate de 99% ca driverul se instaleaza automat, incearca sa connectezi cu, cablu si atat