| Clank a întrebat:

! Vreau sa imi iau o tableta. Nu ma intereseaza firma, dar vreau sa pot juca jocuri la nivel inalt si sa pot citi de pe tableta. Pretul vreau sa fie de maxim 1000-1500lei. Bateria vreau sa fie de 5-10 ore, iar memoria peste 500MB. De preferat sa fie tip Android. Am gasit 2 tablete: Samsung Galaxy Tab 10.1 si Tableta Allview Alldro SpeedSlim. Alegeti din aceste doua tablete sau daca nu sunt bune dati-mi voi exemple.

4 răspunsuri:
| Mihay4 a răspuns:

@ONElena11 : Sunt de aceeasi parere Apple fiind cea mai buna marca dintre toate de tablete, ei facand prima tableta. Celelalte tablete iti spun ca nu iti sunt nici la cel mai mic folos, iar iPad este de cea mai mare increde care iti ofera un procesor A5, grafica inalta, baterie de lunga durata, iar multe multe aplicatii office si organizare.

| Frankie a răspuns:

Samsung

| ONElena11 a răspuns:

Ia-ti IPad 2 pentru ca s-a ieftinit mult de la lansarea noului IPad. Crex ca e in jur de 1400-1500 lei. Daca cauti cred ca gasesti oferte bune big grin

| Exposito1 a răspuns:

Recomand Allview, mi-am cumparat eu si sunt foarte multumit