| Satana_Costin_1997 a întrebat:

vreau sa imi iau si eu un router si vanzatorul mi-a zis ca trebuie sa ai telefonie fixa va dau si routeru e cam ieftin rooter thomson speedtouch 516(i) v6 mi-a zis prin mesajj ca iti trebuie sa ai telefon fix

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Acel tip de router nu se mai folosete de mult. Asa este! Trebuie sa ai net prin telefonie fixa.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru Salontanul):

Deci pana la urma pot sa al folosesc fara telefonie fixa

| Salontanul a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Pai eu ti-am spus ca nu se mai foloseste de mult. Tu ce intelegi prin asta? Acel gen de internet nu mai exista.