| Cristi1241 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Allview wi7 cu windows 8.1.
Pentru cei care o au : ce jocuri de pc ati incercat si a mers bine, dota 2 sau lol merge?
Cum este windows storu-l are multe jocuri ca pe magazin play?
Merita sa cumpar tableta? imi puteti raspunde la intrebare si pe id c.paun54@yahoo.com sau skype: chris.mc96

Răspuns Câştigător
| Anotherusername a răspuns:

1. Are 16 gb interni din care 5-4 disponibili deoarece partitia de recovery consuma mult,
2. gta san andreas, lol, asphalt 8
3.Bateria tine in jur de 3 ore in uz normal.
4.Se misca bine fara lag
5.Asphalt 8
+o sa ai nevoie de un card sd deoarece spatiul nu este asa mare.

3 răspunsuri:
| mt2Ro1211 a răspuns:

Salut! o sa-ti spun ce jocuri merge : gta san andreas dota lol si multe jocuri cu grafica buna app tableta e ok si eu mi-am luat e fffff rezistenta la lovituri odata varamea de (4 ani) mi-a aruncat tableta pe ciment cand am vrut so ridic am crz ca e sparta da am avut noroc nu s-a spart merita tableta sper ca te-am ajutat fundita te rog :*

| Cristi1241 explică (pentru mt2Ro1211):

Ce memorie are(cea reala si fara office sau nimic instalat),ce jocuri ai incercat, cat tine bateria(asta nu prea ma intereseaza), cum se comporta pe net, youtube, ce jocuri cu grafica buna gasesti in windows store.

| Cristi1241 explică:

Cine raspunde la ultima intrebare pusa de mine dau funda!