| gabriel9977 a întrebat:

vreau sa imi iau un nistem 2.1 de boxe si subwoofer pana in 200 de euro.De care sa imi iau? Eu acum sunt pornit pe Klipsch Promedia 2.1.Va rog sa imi sugerati si alte modele bune.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista altul mai bun! Ia-l cu incredere!
Ar mai fi astea, din aceeasi gama: http://www.tomshardware.com/......835-5.html

| Utilizator1234 a răspuns:

N-am testat Klipsch-ul dar am vazut review-uri decente. Mai ai Edifier S530D la 2.1 la un pret ceve mai mare. Personal, nu as da niciodata 900 Ron pe un 2.1 cu sateliti cat cutia de bere si cutia aia de bubuit. Ai variante 2.0 mult mai bune. Dar daca vrei sa bubuie, iar muzicalitatea conteaza mai putin - da, mergi pe 2.1.