| Neamiticahfdn a întrebat:

Vreau sa imi procur un nou telefon ca fostul a cazut in apa, si mereu imi luam telefoane scumpe si le stricam, le perdeam, etc. Acum am ales intree un Samsung j3 si un dodge nu stiu exact modelul dar are urmatoare "8nucleie, 2gz(sau cum se scrie)procesorul camera spate 13, fata8, si nu stiu pe care sa il cumpar, maine ma duc sa il procur, voi ce parere aveti pentru care ati opta? Eu cred ca Samsung este o firma mai calitativa sau asa se spune, astept raspunsuri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Samsung, daca ti se strica ala nici garantie nu ai, bine, depinde...
Vezi ca il poti gasi pe la 550lei.

| L3G3nDaR a răspuns:

J3 mult mai accesibil dupa parerea mea, dodge unpic mai performant si cu durata bateriei putin mai multa, eu as opta pe J3 si o husa mai folositoare, acum decizia iti apartine.

| Neamiticahfdn explică:

Mi-am cumparat doodge-ul. Bafta.